Istebna, gdzie poczytam ?

Istebna, gdzie poczytam ?

Beskidy to ładne miejsce, ale szukam jakiegoś innego miasta na wyjazd niż Żywiec. Czy wiecie, gdzie pożądane byłoby się zatrzymać, żeby wszędzie było w miarę blisko? Pozdrawiam.

CzarnyBlant

Posty: 1

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Cały Beskid Żywiecki to dzisiaj jedna wielka sieć ścieżek, po których niezmiernie wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo korzystne rezultaty.

tigra32

Posty: 9

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, bowiem pod ręką będą wielkie sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

labuh

Posty: 4

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

Dax90

Posty: 11

 
Beskid Żywiecki to wyborne miejsce na wyjazd. Z pewnością trafisz na wspaniały hotel, gdzie spędzisz cały urlop we wspaniałej atmosferze. Zachęcam do poznawania gór. Więcej informacji znajdziesz w witrynie https://kochambeskidy.pl/tag/beskid-zywiecki/. Koniecznie sprawdź, co się tam dzieje w najbliższym czasie.

Yuri20

Posty: 5

 
W wielu miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

Miluśkooo2

Posty: 7