Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Cześć. Kupujcie może naturalne kosmetyki? Możecie polecić mi jakiś dobry sklep oferujący szeroki wybór takich produktów? Fajnie jakby ceny nie były zbyt wygórowane.

Eleg234

Posty: 1

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

Elumino56

Posty: 11

 
Mam od nich tonik, dwa olejki do twarzy, teraz balsam dokupiłam i masło kawowe. Jeszcze z takim się wcześniej nie spotkałam. Uwielbiam ten zapach.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
No właśnie też mam ciągle czerwone plecy po siłowni, ale u mnie lepiej działają emulsje i kremy z witaminą E. Czasami też cynk stosuję. Masło może też sobie dokupię. Dzięki za polecenie.

Bączeak

Posty: 7

 
Moim zdaniem raz na jakiś czas powinnaś zmienić skład kosmetyku, żeby ciała nie przyzwyczaić za bardzo. Jednak habituacja występuje praktycznie w każdej strefie pielęgnacyjnej.

21gregorek

Posty: 18

 
Seria Renew Rose super na trądzik młodzieńczy. Testowałam u mojej córki i kuzyna, bo też szukał czegoś to poleciłam. Mam trochę doświadczenia w produkcji własnych kosmetyków i mniej więcej po składzie potrafię rozpoznać, co się sprawdzi.

gregBard

Posty: 7

 
Dzięki, że rozwinęłaś. A możesz napisać, jak jeszcze sobie radzisz z rozstępami, czy to Twój jedyny sposób?

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Właśnie też do oczyszczania skóry używam https://e-naturalne.pl/pl/p/Nawilzajaca-pianka-myjaca-z-naturalna-betaina-i-woda-rozana/1242 i pianka dobrze się sprawdza przy usuwaniu makijażu. Widać, że nie zatyka i zauważyłam, że po piance kosmetyki szybciej się wchłaniają, albo mam takie subiektywne odczucie.

Grabow12

Posty: 4

 
No właśnie produkty ropopochodne, jakieś zapełniacze z kosmetyków to trzeba koniecznie wyeliminować, bo problemy skórne tylko się pogłębią i to niezależnie od reszty składników aktywnych.

leeon

Posty: 3