białe panele, gdzie znajdę ?

białe panele, gdzie znajdę ?

Cześć, białe panele są dosyć nadzwyczajne. Niestety boję się, że będę musiała każdego dnia myć podłogę, żeby nie było na nich widać brudu.

Klarka4545

Posty: 1

 
O panelach Quick Step poczytasz więcej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

serumP007

Posty: 2

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

GGregbard

Posty: 17

 
Tak, znam świetnie wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może idealne wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, niemniej jednak to raczej szczegół.

Becik45

Posty: 9

 
To doskonały wybór. Panele Quick Step cieszą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

Bienkus

Posty: 10

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Klara323

Posty: 5

 
Mam duże doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Bardzo się raduję, jeśli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, że są niezwykle wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

Sehano

Posty: 3

 
Tak, niesłychanie dużo ludzi zapomina, iż trzeba je trafnie wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

reavan

Posty: 4

 
Tak, znam doskonale wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, ale to raczej szczegół.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to znakomita sprawa!

Yuri20

Posty: 4