naleśnikarnia katowice, proszę o pomoc

naleśnikarnia katowice, proszę o pomoc

Powiedzcie mi, która według was restauracja katowice jest najlepsza? Jak dania w danej restauracji najniezwyklej wam smakowały?

sprinter5

Posty: 3

 
Cześć, powiem wam, iż słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, ale może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

Zeetttt2

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o najlepszą naleśnikarnie katowice to polecam wam ten lokal http://www.placek.katowice.pl. Można u nich zjeść przepyszne i zdrowe naleśniki na słono i słodko. Klimat w tej restauracji jest niezmiernie rodzinny. Można korzystać z różnych planszówek, co daje możliwość spędzenia wiele czasu ze znajomymi lub rodziną.

Yymyasui

Posty: 2

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

Wygodniś22

Posty: 8

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, ale może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

Kitas 

Posty: 9

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w przeróżnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam spostrzeżenie na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

TomekK

Posty: 8