jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

jakość powietrza a bieganie, proszę o pomoc

Cześć, mam pytanie, czy warto korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co powinniśmy z tym wykonać?

MBsmoke

Posty: 1

 
Warto sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Dlatego na mnóstwo stronach możesz odnaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić porządne tętno.

laluniek

Posty: 7

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Jasio234

Posty: 4

 
Powiem Ci, że kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najważniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Clono

Posty: 2

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Kitas

Posty: 4

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

TomekK

Posty: 7

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Pożądane byłoby wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Saagerrak

Posty: 3

 
Powiem Ci, iż jakość powietrza a bieganie to niezwykle dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

archel_@

Posty: 19

 
Również słyszałam, iż jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednakże nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, iż te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

TomekK

Posty: 5