sprawdź numer telefonu, polecicie ?

sprawdź numer telefonu, polecicie ?

Znacie może jakiś serwis internetowy gdzie można będzie zbadać, kto dzwonił z UK? Nie mam nikogo w Anglii, a od dwóch dni kierunkowy z UK mi się wyświetla i nie wiem, kto to może się do mnie dobijać?

qwed

Posty: 1

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś istotnego i wówczas wpadamy w pułapkę, jaka może nas kosztować niezwykle wiele zdrowia. Niewątpliwie stracimy też niezwykle wiele swoich pieniędzy.

Marioleczka

Posty: 7

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, jakiego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

Yuri20

Posty: 5

 
Jeśli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, dlatego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę wiele informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

chchiyan

Posty: 13

 
Dzięki internetowi można naprawdę w prosty sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, albowiem w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

Bienkus

Posty: 3

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Grabow12

Posty: 4

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, albowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące pln. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

namok

Posty: 5