Fotele masujące

Fotele masujące

Tacie chciałbym kupić na prezent „emerytalny” fotel do masażu. Czy muszę o czymś szczególnym pamiętać waszym zdaniem przed wyborem takiego sprzętu? Proszę o kontakt.

TomekK

Posty: 5

 
Bierz pod uwagę fotele wykończone naturalnymi materiałami, bo są znacznie wygodniejsze w codziennej eksploatacji.

yetisize

Posty: 11

 
Kąt rozkładania jest bardzo ważny i najlepiej, żebyś jednak fotel do masażu przetestował na żywo. Jak się siedzi, czy skóra jest wygodna, czy możesz podłączyć własny odtwarzacz muzyczny.

TakiMyczek

Posty: 14

 
W tych lepszych fotelach występuje funkcja wykrywania, oceny sztywności mięśni. Od razu masz później program dopasowany pod to. Można się szybciej zrelaksować.

andriu3

Posty: 5

 
Fotel do masażu to świetna rzecz. Muzyczka leci, pełnej relaks, pół godziny medytacji i człowiek wraca do formy. Przed pracą i po pracy idealna sprawa.

xacti

Posty: 14

 
Musisz mieć obowiązkowo ugniatanie, oklepywanie i głaskanie. Masaż poleca się na fotelach szczególnie seniorom, osobom z nadciśnieniem, chorobami serca, czy tym ludziom, którzy nie mogą uprawiać sportów z różnych przyczyn.

Klara323

Posty: 6

 
W twoim budżecie jest ten fotel https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-c3900-firmy-prohealth.html. Kupiłam ze względu na rehabilitację po wypadku samochodowym. Możesz ustawić bardzo krótki lub nieco dłuższy masaż. Głęboki ucisk pasuje mi chyba najbardziej, chociaż masz jeszcze kilka innych programów. Fotel ocenia, jak bardzo jesteś usztywniony i odpowiednio reaguje. To jest chyba najważniejsza zaleta.

jajosz12

Posty: 19

 
Przy typowym przemęczeniu fotel do masażu spełni swoją rolę. Warto jeszcze dodać do tego codzienne rozciąganie, czy program na skrzywienie kręgosłupa. Na YouTube znajdziesz bez większych problemów coś dla początkujących.

Fifeczek2

Posty: 12

 
Fotel do masażu powinien mieć możliwie najwięcej technik masażu. Bardzo dobrze na mnie zawsze działał masaż oklepujący, rolkowy i wibracyjny (dodatkowo niezły dla kobiet).

Agmars

Posty: 9

 
Długo używałem mat masujących na fotelu zwykłym biurowym. Ale fotel do masażu to zupełnie inna jakość. Mam model za około 8000 złotych i nie widzę różnicy pomiędzy masażem na fotelu, a u profesjonalisty, więc warto. Zwróci się na pewno. Raczej fotele multimedialne odradzam. Coś prostego, ale z wieloma funkcjami masażu. Im więcej elektroniki typowej, tym większa szansa na serwisowanie.

grubyB

Posty: 8